Autor

 

Patryk Gujda

Od dawna pasjonowały mnie światy fantastyczne. Dziecięca ciekawość tego, co kryje się w gąszczu lasów i w górskich dolinach, podążające za tą pasją wyobrażenia, można powiedzieć, pchnęły mnie do pasji geograficzno-historycznej.

Marzenie o uformowaniu własnego fantastycznego świata dojrzewało we mnie odkąd po raz pierwszy zetknąłem się z fantastyką. Od tego spotkania minęły długie lata. Mój pomysł ewoluował i dojrzewał wraz ze mną.

Wreszcie pomyślałem, że warto zebrać myśli, sięgnąć do dawnych notatek i przenieść to wszystko na papier.

Ayavia jest planetą bardzo podobną do naszej Ziemi. Podobnie jak u nas, zaludniają ją rozmaite zwierzęta, a wśród nich człowiek, który tworzy kalejdoskop przeróżnych kultur. Oprócz tego nie brakuje innych inteligentnych stworzeń, które również tworzą własne cywilizacje. Być może tak jak u nas, świat ten zaludniają też rozmaite byty duchowe, aczkolwiek zdaje się, że tam jednak są nieco bardziej widoczne.

Wreszcie, chciałbym, aby ten świat był możliwie pełny. To znaczy, że, Drogi Czytelniku, odwiedzisz nie tylko egzotyczne i kolorowe miasta, ale też szczyty gór i dna oceanów, wietrzne wydmy pustyń i wilgotne, bagienne doliny.

Zabiorę Cię w podróż pośród eonów od stworzenia świata, przez jego przemiany, te dramatyczne, jak i te drobne, znaczące tylko dla jednostek. Odważysz się odbyć tę wędrówkę?

 

To biuro podróży wycieczki na Ayavię organizuje mniej więcej raz w miesiącu.

Kontakt: patryk.gujda@ayavia.pl

Przekonuje Cię moja wizja? Zostań: